dlaczego valorant nie działa na windows 11

Wyszukany temat: dlaczego valorant nie działa na windows 11

Nie ma jeszcze oficjalnej wersji Valorant dostępnej dla nowego systemu operacyjnego Windows 11. Choć niektórym użytkownikom udało się zainstalować grę na tym systemie, występują pewne problemy z jej działaniem.

Jednym z powodów może być fakt, że Valorant wykorzystuje system antycheat o nazwie Vanguard. Niestety, nie jest on jeszcze w pełni kompatybilny z Windows 11, co może powodować problemy podczas uruchamiania gry. Ponadto, istnieją obawy, że wykorzystanie Vanguarda może wpływać na stabilność systemu operacyjnego.

Innym powodem może być fakt, że Valorant wymaga nie tylko systemu operacyjnego, ale także odpowiednich sterowników i bibliotek. Mimo że sterowniki są kompatybilne z Windows 11, to może brakować niektórych bibliotek wymaganych przez grę, co uniemożliwia jej uruchomienie.

Jeśli chcesz zagrać w Valorant, musisz obecnie używać systemu operacyjnego Windows 10. Oczywiście, warto pamiętać, że Windows 11 jest wciąż w fazie testów, a wraz z kolejnymi aktualizacjami i poprawkami, problemy z zgodnością z grami mogą zostać rozwiązane.

W przypadku innych gier, które nie działają na Windows 11, warto sprawdzić, czy są one oficjalnie kompatybilne z tym systemem operacyjnym, a także czy masz zainstalowane odpowiednie sterowniki i biblioteki wymagane przez grę. W razie wątpliwości, zawsze można skorzystać z pomocy technicznej producenta gry lub systemu operacyjnego.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Popularne
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl

kiedy powstał youtube

Wyszukany temat: kiedy powstał youtube YouTube jest jednym z najpopularniejszych serwisów internetowych na świecie. To miejsce, w którym można znaleźć miliony filmów, wideo blogów, a

Czytaj więcej »

Stężyca

Znaleziona miejscowość:Stężyca Miejscowość Stężyca leży: gmina wiejska w województwie POMORSKIE Stężyca – idealne miejsce na spokojny wypoczynek Jeśli szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku i chcesz

Czytaj więcej »

Osiek

Znaleziona miejscowość  : Osiek Miejscowość Osiek  leży: gmina wiejska  w województwie POMORSKIE Osiek – urokliwa gmina wiejska w województwie pomorskim Osiek to malownicza miejscowość położona w województwie

Czytaj więcej »

leszcze ryba

temat wybrany: leszcze ryba SEO – jak wypozycjonować stronę poświęconą rybach takich jak leszcze? Jeśli prowadzisz stronę internetową, na której poruszasz tematykę ryb, to wypozycjonowanie

Czytaj więcej »

upc

temat wybrany: upc Jak korzystać z usług UPC? UPC to jedna z największych firm telekomunikacyjnych w Polsce, która oferuje szeroki wachlarz usług dla swoich klientów.

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x