gdzie android zapisuje zdjęcia z mms

Wyszukany temat: gdzie android zapisuje zdjęcia z mms

Często otrzymujemy na swoje smartfony zdjęcia przesyłane w formie MMS. Jednak nie zawsze wiemy, gdzie takie zdjęcia są przechowywane w naszym systemie Android. W tym poradniku pokażemy Ci, gdzie znajdziesz te pliki.

Domyslna lokalizacja

Kiedy otrzymasz MMS, zdjęcie zostanie zapisane automatycznie w katalogu /Pictures/Messages. Aby znaleźć ten folder, przejdź do aplikacji plików na swoim smartfonie i otwórz kartę „Wewnętrzna pamięć”. Następnie przejdź do folderu „Pictures” i znajdziesz tam katalog „Messages”. Znajdziesz tam wszystkie otrzymane pliki MMS.

Galeria

Jeśli używasz aplikacji Galeria, otrzymane zdjęcia z MMS zostaną automatycznie dodane do Twojego albumu „MMS”. Możesz łatwo zlokalizować te zdjęcia, otwierając aplikację Galeria i wybierając katalog „MMS”.

Aplikacje trzecie

Istnieją również aplikacje trzecie, które mogą pomóc w zarządzaniu otrzymywanymi plikami MMS. Możesz użyć takich aplikacji jak Google Photos lub QuickPic, które umożliwią Ci zarządzanie plikami MMS w bardziej intuicyjny sposób.

Wniosek

Teraz wiesz, gdzie system Android zapisuje zdjęcia z MMS. Niezależnie od tego, czy korzystasz z domyślnej lokalizacji, aplikacji Galeria czy aplikacji trzecich, możesz łatwo znaleźć i zarządzać swoimi otrzymanymi plikami MMS z telefonu.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Popularne
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl

Wilanów

Znaleziona miejscowość  : Wilanów Miejscowość Wilanów  leży: dzielnica  w województwie MAZOWIECKIE Wilanów – oaza spokoju w sercu Mazowsza Wilanów to jedna z najpiękniejszych dzielnic stolicy Polski, Warszawy.

Czytaj więcej »

kiedy przelew pko

temat wybrany: kiedy przelew pko Kiedy dokonać przelewu w PKO? PKO to jedna z najpopularniejszych i największych polskich instytucji finansowych. W związku z tym, wiele

Czytaj więcej »

wp tv kto jest właścicielem

temat wybrany: wp tv kto jest właścicielem Właścicielem WP TV jest Grupa o2. Jeśli zastanawiasz się, kto stoi za popularnym portalem informacyjnym i telewizją internetową

Czytaj więcej »

Skierbieszów

Znaleziona miejscowość:Skierbieszów Miejscowość Skierbieszów leży: gmina wiejska w województwie LUBELSKIE Skierbieszów – urokliwe miejsce w gminie wiejskiej w województwie lubelskim Skierbieszów to malownicza miejscowość położona

Czytaj więcej »

Czerwionka-Leszczyny

Znaleziona miejscowość:Czerwionka-Leszczyny Miejscowość Czerwionka-Leszczyny leży: obszar wiejski w województwie ŚLĄSKIE Poradnik: Jak zwiedzać obszar wiejski Czerwionka-Leszczyny w województwie śląskim Czerwionka-Leszczyny to urokliwy obszar wiejski położony

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x