gdzie google chrome zapisuje hasła

Wyszukany temat: gdzie google chrome zapisuje hasła

W dzisiejszych czasach korzystanie z wielu różnych kont w internecie jest już standardem. Każde z tych kont wymaga od nas wpisania loginu oraz hasła, a w przypadku aplikacji mobilnych również zalogowania się. W takiej sytuacji bardzo ważne jest aby pamiętać swoje hasła lub mieć je zapisane w bezpieczny sposób. Dlatego też wiele osób korzysta z przeglądarki Google Chrome, która oferuje funkcję zapisywania haseł. W tym artykule przeprowadzimy Cię po tym, gdzie Google Chrome zapisuje hasła.

Pierwszym krokiem będzie otwarcie przeglądarki Google Chrome. Następnie należy kliknąć na trzy kropki znajdujące się w prawym górnym rogu ekranu i wybrać opcję „Ustawienia”. Po otwarciu okna „Ustawienia” należy kliknąć na przycisk „Zaawansowane”, który znajduje się na dole strony. Kolejnym krokiem jest wybranie zakładki „Hasła i formularze”.

Na tej stronie włączona powinna być opcja „Zapisz hasła”. Jeśli nie jest włączona, należy ją włączyć. Po włączeniu tej opcji, wszystkie hasła będą automatycznie zapisywane przez przeglądarkę.

Najważniejszym krokiem, który pozwala zobaczyć zapisane hasła, jest otwarcie panelu „Zarządzanie hasłami”. Aby to zrobić, kliknij przycisk „Zarządzanie hasłami”, który znajduje się obok opcji „Zapisz hasła”. W tym panelu znajdują się wszystkie hasła, które przeglądarka Chrome zapamiętała.

Po wybraniu jednego z zapisanych haseł, przeglądarka wyświetli informacje o koncie, loginie oraz haśle. Możesz również usunąć zapisane hasła, jeśli z jakiegoś powodu chcesz to zrobić.

Jak widzisz, zapisywanie haseł w przeglądarce Google Chrome jest bardzo łatwe. Dzięki tej funkcji możesz bezpiecznie przechowywać swoje hasła i szybko logować się na swoje konta. Pamiętaj jednak, że zapisane hasła są przechowywane w pliku na Twoim komputerze, więc ważne jest, aby dbać o bezpieczeństwo swojego urządzenia i nie udostępniać swojego komputera osobom trzecim.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Popularne
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl

które ryby najzdrowsze

temat wybrany: które ryby najzdrowsze Które ryby są najzdrowsze? Poradnikowy przewodnik po zdrowych rybach Ryby to nie tylko pyszne danie, ale także źródło cennych składników

Czytaj więcej »

Jemielnica

Znaleziona miejscowość:Jemielnica Miejscowość Jemielnica leży: gmina wiejska w województwie OPOLSKIE Jak założyć własną gminę wiejską w województwie opolskim? W Polsce istnieje wiele gmin wiejskich, które

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x