google gdzie teraz jestem

Wyszukany temat: google gdzie teraz jestem

Google to wyszukiwarka, którą z pewnością każdy z nas wielokrotnie używał. Większość z nas wie, że możemy za jej pomocą znaleźć różnego rodzaju informacje, zdjęcia czy też filmy. Jednak czy zastanawialiście się kiedykolwiek, czy Google wie, gdzie teraz jesteście? Okazuje się, że tak – dzięki swojej usłudze „Gdzie teraz jestem”.

Gdzie teraz jestem to narzędzie, które pozwala nam na szybkie ustalenie naszej aktualnej lokalizacji. Dlaczego może nam to być potrzebne? Przede wszystkim, gdy jesteśmy w podróży i chcemy sprawdzić, gdzie dokładnie się znajdujemy. Możemy też skorzystać z tej usługi, gdy chcemy podzielić się swoją lokalizacją z kimś innym, np. z rodziną lub znajomymi.

Aby skorzystać z usługi „Gdzie teraz jestem”, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Google frazę „Gdzie teraz jestem” lub „Where am I” (dla wersji anglojęzycznej). Na ekranie pojawi się mapa z oznaczeniem waszej lokalizacji. Mapa ta będzie dostępna zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych.

Co jednak, gdy nie chcemy, aby Google wiedziało, gdzie się znajdujemy? W takim przypadku, możemy wyłączyć śledzenie naszej lokalizacji w ustawieniach Google. Warto jednak pamiętać, że wyłączenie tej funkcji może wpłynąć na działanie niektórych aplikacji, np. nawigacji.

Podsumowując, usługa „Gdzie teraz jestem” to przydatne narzędzie, dzięki któremu szybko i łatwo możemy ustalić naszą aktualną lokalizację. Warto jednak pamiętać o ochronie swojej prywatności i ewentualnym wyłączeniu śledzenia naszej lokalizacji w ustawieniach Google.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Popularne
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl

Wesoła

Znaleziona miejscowość:Wesoła Miejscowość Wesoła leży: dzielnica w województwie MAZOWIECKIE Wesoła to urocza dzielnica położona w województwie mazowieckim. Jej malownicza lokalizacja sprawia, że jest to idealne

Czytaj więcej »

szczupak w rzece

temat wybrany: szczupak w rzece SEO – pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach Dla wielu osób prowadzących biznes w internecie pozycjonowanie strony to nie tylko czarna magia,

Czytaj więcej »

Jaworzyna Śląska

Znaleziona miejscowość:Jaworzyna Śląska Miejscowość Jaworzyna Śląska leży: obszar wiejski w województwie DOLNOŚLĄSKIE Poradnik: Jak odkryć uroki Jaworzyny Śląskiej – obszaru wiejskiego w Dolnośląskim Jaworzyna Śląska

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x