ile kosztuje duplikat karty sim play

Wyszukany temat: ile kosztuje duplikat karty sim play

Duplikat karty SIM jest niezbędny w przypadku utraty oryginalnej karty lub po prostu potrzeby posiadania drugiej karty SIM do użytku w tym samym telefonie. W przypadku operatora Play koszt duplikatu karty SIM wynosi 25 zł.

Aby zamówić duplikat karty SIM w Play, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Można to zrobić poprzez infolinię, e-mail lub przez internetowe formularze kontaktowe. Wymagane będzie podanie swoich danych osobowych oraz numeru telefonu, do którego ma być przypisana nowa karta SIM.

Po zamówieniu duplikatu karty SIM, trzeba poczekać na przesłanie jej pocztą lub odebrać ją osobiście w jednym z punktów Play. W przypadku odbioru w punkcie Play, należy mieć ze sobą dokument tożsamości.

Ważne jest również pamiętać, że w przypadku utraty karty SIM, należy jak najszybciej skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta operatora Play w celu zablokowania karty i uniknięcia nieuprawnionych działań na naszym numerze telefonu. Warto również pamiętać, że koszt duplikatu karty SIM może się różnić w zależności od operatora i kraju, więc zawsze warto dokładnie sprawdzić warunki i koszty przed zamówieniem duplikatu.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Popularne
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl

Świerczów

Znaleziona miejscowość  : Świerczów Miejscowość Świerczów  leży: gmina wiejska  w województwie OPOLSKIE Świerczów – gmina wiejska województwa opolskiego Świerczów to malownicza miejscowość położona w województwie opolskim. Jest

Czytaj więcej »

incognito chrome

temat wybrany: incognito chrome Chcesz przeglądać strony internetowe w trybie prywatnym i nie zostawić po sobie śladu w historii przeglądarki? Możesz to zrobić dzięki funkcji

Czytaj więcej »

gdzie hotel w barcelonie

Znaleziony temat: gdzie hotel w barcelonie Gdzie znaleźć hotel w Barcelonie? To pytanie zadaje sobie wiele osób planujących wakacje lub podróż służbową do hiszpańskiego miasta.

Czytaj więcej »

Turek

Znaleziona miejscowość:Turek Miejscowość Turek leży: gmina wiejska w województwie WIELKOPOLSKIE Turek to urokliwa miejscowość położona w gminie wiejskiej, w województwie wielkopolskim. Jej malownicze położenie sprawia,

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x