jaki huawei z google

temat wybrany: jaki huawei z google

Poradnik: Jaki Huawei z Google?

Huawei to jedna z największych firm zajmujących się produkcją smartfonów i innych urządzeń mobilnych. W ostatnim czasie pojawiło się wiele pytań dotyczących tego, jakie modele Huawei posiadają pełny dostęp do usług Google. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na to pytanie oraz przedstawić kilka porad dotyczących wyboru właściwego urządzenia.

Sytuacja związana z Huawei i Google

W maju 2019 roku rząd Stanów Zjednoczonych nałożył na Huawei sankcje, które uniemożliwiły firmie korzystanie z usług i produktów amerykańskich firm, w tym Google. W rezultacie telefony Huawei, które zostały wyprodukowane po wprowadzeniu tych sankcji, nie mają pełnego dostępu do aplikacji i usług Google.

Jednakże, Huawei wprowadziło na rynek modele, które zostały wyprodukowane przed wprowadzeniem sankcji i posiadają pełny dostęp do usług Google. Są to m.in. modele Huawei P30, P30 Pro, Mate 20 Pro, Mate 20 X (5G), P20 Pro oraz Mate 10 Pro. W przypadku tych urządzeń użytkownicy mogą korzystać z Google Play, Gmail, YouTube, Google Maps i innych usług Google.

Jak wybrać właściwy model Huawei z Google?

Jeśli zależy nam na pełnym dostępie do usług Google, warto zwrócić uwagę na datę produkcji urządzenia. Modele wyprodukowane przed majem 2019 roku będą miały pełny dostęp do usług Google. Warto również zwrócić uwagę na specyfikację techniczną urządzenia oraz na cenę.

Najnowszy model Huawei, który posiada pełny dostęp do usług Google, to Huawei P30 Pro. Jest to flagowy model, który posiada bardzo dobry aparat, duży ekran oraz dużą baterię. Jednakże, cena tego modelu jest dość wysoka, co może być utrudnieniem dla niektórych użytkowników.

Jeśli szukasz tańszego modelu z pełnym dostępem do usług Google, warto zwrócić uwagę na modele Huawei P20 Pro oraz Mate 10 Pro. Oba modele są już nieco starsze, ale wciąż posiadają bardzo dobrą specyfikację techniczną oraz pełny dostęp do usług Google.

Podsumowanie

Wybór odpowiedniego modelu Huawei z Google może być trudny, ze względu na sytuację związaną z sankcjami nałożonymi na firmę przez rząd Stanów Zjednoczonych. Jednakże, istnieją modele, które posiadają pełny dostęp do usług Google, a wybór odpowiedniego zależy przede wszystkim od naszych potrzeb oraz budżetu. Warto zwrócić uwagę na datę produkcji urządzenia oraz na specyfikację techniczną, aby wybrać model, który będzie najlepiej odpowiadał naszym potrzebom.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Popularne
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl

wp ile to w

temat wybrany: wp ile to w Poradnik: Jak przeliczyć wp na w? Wp i w to dwie różne jednostki miary, które często są używane w

Czytaj więcej »

Prudnik

Znaleziona miejscowość:Prudnik Miejscowość Prudnik leży: gmina miejsko-wiejska w województwie OPOLSKIE Prudnik – idealne miejsce do życia i pracy Prudnik, położony w województwie opolskim, to malownicze

Czytaj więcej »

okoń ryba

temat wybrany: okoń ryba Loading… Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: okoń ryba 0 0 votes Article Rating

Czytaj więcej »

wolsztyński

Znaleziona miejscowość:wolsztyński Miejscowość wolsztyński leży: powiat w województwie WIELKOPOLSKIE Wolsztyn to urokliwa miejscowość położona w powiecie wolsztyńskim, w województwie wielkopolskim. Znana przede wszystkim z unikalnej

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x