jaki mam windows

Wyszukany temat: jaki mam windows

Jeśli zastanawiasz się, jaki masz system operacyjny Windows na swoim komputerze, nie musisz się martwić – istnieje kilka sposobów, aby to sprawdzić.

Poniżej przedstawimy kilka prostych sposobów, dzięki którym dowiesz się, jaki system operacyjny Windows jest zainstalowany na Twoim komputerze.

1. Sprawdź ikonę „Mój komputer”

Najprostszym sposobem jest kliknięcie prawym przyciskiem myszy na ikonie „Mój komputer” na pulpicie lub w menu start. W wyświetlonym menu wybierz opcję „Właściwości”. W oknie, które się pojawi, znajdziesz informacje o swoim systemie operacyjnym, w tym jego wersję i numer.

2. Sprawdź w menu Start

Kolejnym sposobem jest poszukanie informacji o systemie operacyjnym w menu Start. Kliknij przycisk „Start” i wpisz „Informacje o systemie” w polu wyszukiwania. Następnie kliknij wynik wyszukiwania, aby otworzyć okno, które zawiera informacje o Twoim systemie operacyjnym.

3. Sprawdź w ustawieniach systemowych

Możesz również sprawdzić informacje o swoim systemie operacyjnym w ustawieniach systemowych. Kliknij przycisk „Start” i wpisz „Ustawienia” w polu wyszukiwania. Następnie wybierz opcję „System” i kliknij „Informacje o systemie”. W tym miejscu znajdziesz informacje o swoim systemie operacyjnym.

Ważne jest, aby wiedzieć, jaki system operacyjny jest zainstalowany na Twoim komputerze. Dzięki temu będziesz w stanie dokładniej diagnozować problemy związane z działaniem systemu i instalować odpowiednie oprogramowanie.

Mamy nadzieję, że nasz poradnik pomógł Ci ustalić, jaki masz system operacyjny Windows na swoim komputerze.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Popularne
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl

kalendarz który tydzień 2022

temat wybrany: kalendarz który tydzień 2022 Jak korzystać z kalendarza tygodniowego w 2022 roku? Kalendarz tygodniowy to przydatne narzędzie, które umożliwia nam planowanie naszych działań

Czytaj więcej »

bank pocztowy

temat wybrany: bank pocztowy Poradnik: Jak założyć konto w Banku Pocztowym? Bank Pocztowy to jeden z najpopularniejszych banków w Polsce, który oferuje szereg usług finansowych

Czytaj więcej »

ile kosztuje praca licencjacka

temat wybrany: ile kosztuje praca licencjacka Ile kosztuje praca licencjacka? Praca licencjacka to jedno z najważniejszych zadań, które studenci muszą wykonać przed uzyskaniem dyplomu. Jest

Czytaj więcej »

www google

temat wybrany: www google Poradnik: Jak skutecznie korzystać z wyszukiwarki Google? W dzisiejszych czasach wyszukiwarka Google stała się naszym najlepszym przyjacielem w dziedzinie pozyskiwania informacji.

Czytaj więcej »

POMORSKIE

Znaleziona miejscowość:POMORSKIE Miejscowość POMORSKIE leży: województwo w województwie POMORSKIE Poradnik: Jak zwiedzać województwo pomorskie? Województwo pomorskie, położone nad Morzem Bałtyckim, jest jednym z najpiękniejszych regionów

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x