kiedy windows 11 22h2

Wyszukany temat: kiedy windows 11 22h2

Windows 11 to najnowszy system operacyjny, który już teraz zyskał ogromną popularność. Ale kiedy możemy spodziewać się kolejnej aktualizacji, a mianowicie Windows 11 22H2?

Na początek warto przypomnieć, że Windows 11 został wprowadzony na rynek w październiku 2021 roku. Wówczas wszyscy mieliśmy okazję poznać jego nowe funkcje, takie jak m.in. nowy start menu, wsparcie dla aplikacji Android czy nowy wygląd systemu. Mimo że to stosunkowo krótki czas, już teraz wiele osób zastanawia się, kiedy pojawi się następna aktualizacja.

Okazuje się, że Microsoft już teraz planuje wprowadzić do użytku kolejną wersję systemu Windows 11, a mianowicie Windows 11 22H2. Przypomnijmy, że 22H2 to nazwa kodowa kolejnej wersji systemu operacyjnego. Jednak kiedy ta aktualizacja zostanie udostępniona dla użytkowników?

Odpowiedź na to pytanie jest dość złożona, ponieważ Microsoft jeszcze oficjalnie nie ogłosił daty premiery. Wiemy jednak, że przed premierą systemu Windows 11, Microsoft zapowiedział, że będzie udostępniał aktualizacje raz na 6 miesięcy. Oznacza to, że kolejna aktualizacja powinna pojawić się pod koniec 2022 roku.

Warto jednak pamiętać, że na dzień dzisiejszy nie wiemy jeszcze, jakie nowe funkcje pojawią się w kolejnej wersji systemu Windows 11. Microsoft na pewno będzie pracował nad poprawą wydajności systemu, a także nad rozwojem nowych funkcji, ale na razie nie znamy szczegółów.

Podsumowując, dowiedzieliśmy się, że kolejna aktualizacja systemu Windows 11 22H2 będzie udostępniona pod koniec 2022 roku. Jednak na dzień dzisiejszy nie znamy jeszcze szczegółów na temat nowych funkcji, jakie zostaną w nim wprowadzone. Warto jednak śledzić informacje na temat Windows 11, ponieważ na pewno jeszcze wiele się będzie działo wokół tego nowego systemu operacyjnego.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Popularne
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl

wielkanoc gdzie kupić pieczywo

temat wybrany: wielkanoc gdzie kupić pieczywo Wielkanoc to jedno z najważniejszych świąt chrześcijańskich, podczas którego skupiamy się na rodzinnych spotkaniach, składaniu życzeń oraz dzieleniu się

Czytaj więcej »

Rydzyna

Znaleziona miejscowość:Rydzyna Miejscowość Rydzyna leży: obszar wiejski w województwie WIELKOPOLSKIE Rydzyna – oaza spokoju na obszarze wiejskim Wielkopolski Wielkopolskie to region, który słynie z malowniczych

Czytaj więcej »

Lipiany

Znaleziona miejscowość:Lipiany Miejscowość Lipiany leży: miasto w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE Poradnik: Odkrywamy urokliwe miasto Lipiany w województwie zachodniopomorskim Czy kiedykolwiek słyszałeś o malowniczym miasteczku Lipiany? Jeśli

Czytaj więcej »

Czerwin

Znaleziona miejscowość  : Czerwin Miejscowość Czerwin  leży: gmina wiejska  w województwie MAZOWIECKIE Czerwin – malownicza miejscowość na Mazowszu Czerwin to urokliwa gmina wiejska położona w województwie mazowieckim.

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x