kiedy windows 12

Wyszukany temat: kiedy windows 12

Niestety, Windows 12 nie istnieje i nie jest planowany jako kolejna wersja systemu operacyjnego Microsoft. Obecnie najnowszą wersją Windows jest Windows 11, który został wydany we wrześniu 2021 roku.

Jeśli zastanawiasz się, kiedy możesz się spodziewać kolejnej wersji systemu operacyjnego Windows, to na razie nie ma oficjalnych informacji na ten temat. Microsoft regularnie aktualizuje swoje oprogramowanie, wprowadzając nowe funkcje i poprawki bezpieczeństwa, więc użytkownicy mają dostęp do coraz lepszego i bardziej stabilnego systemu.

Jeśli chcesz mieć najnowszą wersję systemu operacyjnego, możesz zainstalować Windows 11. Aby to zrobić, musisz spełnić wymagania sprzętowe, które obejmują procesor zgodny z architekturą 64-bitową, 4 GB pamięci RAM i 64 GB przestrzeni dyskowej. Musisz również mieć kompatybilną kartę graficzną i ekran z rozdzielczością co najmniej 720 pikseli w pionie.

Jeśli twój komputer nie spełnia wymagań sprzętowych Windows 11, możesz nadal korzystać z Windows 10, który jest nadal obsługiwany przez Microsoft. Windows 10 jest stabilnym i dobrze znanym systemem operacyjnym, który oferuje wiele funkcji i narzędzi do pracy i rozrywki. Możesz także zainstalować aktualizacje bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo swojego systemu.

Podsumowując, na razie nie ma informacji o wydaniu Windows 12. Najnowszą wersją systemu operacyjnego Microsoft jest Windows 11, który można zainstalować, jeśli spełniasz wymagania sprzętowe. Jeśli twój komputer nie spełnia tych wymagań, możesz nadal korzystać z Windows 10, który jest wciąż obsługiwany.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Popularne
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl

zestaw gruntowy na leszcza

temat wybrany: zestaw gruntowy na leszcza Znajomość podstaw SEO niezbędna dla każdego właściciela strony internetowej. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – dzięki optymalizacji SEO możliwe jest

Czytaj więcej »

Ząbkowice Śląskie

Znaleziona miejscowość:Ząbkowice Śląskie Miejscowość Ząbkowice Śląskie leży: gmina miejsko-wiejska w województwie DOLNOŚLĄSKIE Ząbkowice Śląskie – idealne miejsce na wypoczynek Jeśli szukasz spokojnego miejsca na wypoczynek

Czytaj więcej »

który szpital do porodu warszawa

Znaleziony temat: który szpital do porodu warszawa Szukasz najlepszego szpitala do porodu w Warszawie? Z pewnością warto zapoznać się z informacjami na Wikipedii oraz skorzystać

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x