kto gra w reklamie play

Wyszukany temat: kto gra w reklamie play

W reklamie Play zobaczyć możemy wiele znanych twarzy, które wcielają się w różne role. Oto kilka z nich:

1. Katarzyna Zielińska – aktorka znana z takich produkcji jak „Pitbull” czy „Pitbull. Ostatni pies”. W reklamie Play wciela się w rolę mamy, która troszczy się o swoje dziecko i dba o jego potrzeby.

2. Tomasz Karolak – aktor, komik i prezenter telewizyjny. W reklamie Play występuje jako nauczyciel języka angielskiego, który pomaga swoim uczniom w nauce.

3. Joanna Opozda – aktorka i prezenterka telewizyjna. W reklamie Play gra rolę dziewczyny, która szuka u swojego chłopaka wsparcia i zrozumienia.

4. Mariusz Pudzianowski – pięciokrotny mistrz świata Strongman, zawodnik MMA i aktor. W reklamie Play występuje jako taksówkarz, który swoim klientom pomaga w trudnych sytuacjach.

5. Maciej Musiał – aktor, znany m.in. z serialu „Na Wspólnej”. W reklamie Play wciela się w rolę pracownika serwisu, który przyjeżdża do klientów i naprawia ich urządzenia.

Warto zaznaczyć, że to tylko kilka z wielu znanych twarzy, które możemy zobaczyć w reklamach Play. Każdy z nich wciela się w różne role, ale zawsze z pasją i zaangażowaniem. Dzięki nim reklamy Play są świeże, oryginalne i przyciągają uwagę klientów.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Popularne
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl

kto prowadził koncert życzeń

temat wybrany: kto prowadził koncert życzeń Jeśli jesteś fanem muzyki i chcesz wysłuchać swoich ulubionych utworów, to koncert życzeń jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Ale

Czytaj więcej »

jak ryba po angielsku

temat wybrany: jak ryba po angielsku SEO – co to jest i jak działa? Poradnik dla początkujących SEO – czyli Search Engine Optimization (optymalizacja dla

Czytaj więcej »

jak urząd skarbowy sprawdza faktury

temat wybrany: jak urząd skarbowy sprawdza faktury Jak działa kontrola faktur przez urząd skarbowy? Urząd skarbowy kontroluje prawidłowość deklaracji podatkowych przedsiębiorców. Jednym z najważniejszych dokumentów

Czytaj więcej »

pompkadwustronna.pl

Strona: pompkadwustronna.pl kategoria tematyczna: Ogólnotematyczny Pompkadwustronna.pl – kompleksowe rozwiązania dla przemysłu Pompkadwustronna.pl to specjalistyczna strona internetowa, która skupia się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla przemysłu.

Czytaj więcej »

centrum 24

temat wybrany: centrum 24 Jak korzystać z Centrum 24? Centrum 24 to narzędzie stworzone przez Bank Zachodni WBK, które umożliwia korzystanie z usług bankowych przez

Czytaj więcej »

co to jest windows

temat wybrany: co to jest windows Windows – czym jest i jakie są jego funkcje? Windows to system operacyjny, który został stworzony przez firmę Microsoft.

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x