kto śpiewa w reklamie play 2022

Wyszukany temat: kto śpiewa w reklamie play 2022

Jeśli często korzystasz z usług operatora Play, na pewno zauważyłeś, że w reklamach najczęściej towarzyszy nam muzyka. Zastanawiałeś się kto jest jej wykonawcą? W tym artykule dowiesz się, kto śpiewa w reklamie Play w 2022 roku.

W ostatnim czasie Play zdecydował się na zmiany – pojawiają się nowe kampanie reklamowe, a wraz z nimi nowi artyści. Wśród wykonawców najczęściej słyszanym w reklamach Play w 2022 roku są m.in. Kasia Kowalska oraz Krzysztof Zalewski.

Kasia Kowalska to polska piosenkarka, która zadebiutowała na początku lat 90. W ciągu swojej kariery wydała kilkanaście albumów, zdobywając przy tym wiele nagród i wyróżnień. W reklamie Play możemy usłyszeć fragment jej singla „Przez Sen”.

Drugim artystą, którego możemy usłyszeć w reklamach Play w 2022 roku, jest Krzysztof Zalewski. To popularny wokalista, autor tekstów i muzyk, który przez ostatnie lata zyskał dużą popularność w Polsce. W reklamach Play możemy usłyszeć jego utwór „Miłość Miłość”.

Warto dodać, że Play, zawsze stawiając na nowości, konsekwentnie poszukuje nowych artystów, którzy skomponują i wykonają muzykę do swoich reklam. Dlatego warto śledzić nowości muzyczne i być na bieżąco z pojawiającymi się utworami w reklamach operatora.

Podsumowując, w reklamie Play w 2022 roku możemy usłyszeć m.in. utwory Kasi Kowalskiej i Krzysztofa Zalewskiego. Operator ten wciąż poszukuje nowych artystów, dlatego też nie jest wykluczone, że już niebawem na antenach usłyszymy coś zupełnie nowego. Bądź z nami na bieżąco i śledź nowości muzyczne w reklamach Play!

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Popularne
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl

czemu nie działa mi youtube

temat wybrany: czemu nie działa mi youtube Czemu nie działa mi YouTube? YouTube to jedna z najpopularniejszych platform wideo na świecie, która pozwala na oglądanie

Czytaj więcej »

polska gdzie na narty

temat wybrany: polska gdzie na narty Planujesz wyjazd na narty, ale nie wiesz, gdzie najlepiej się wybrać? Polska oferuje wiele ciekawych miejsc, gdzie można aktywnie

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x