kto śpiewa w reklamie play 2022

Wyszukany temat: kto śpiewa w reklamie play 2022

Jeśli często korzystasz z usług operatora Play, na pewno zauważyłeś, że w reklamach najczęściej towarzyszy nam muzyka. Zastanawiałeś się kto jest jej wykonawcą? W tym artykule dowiesz się, kto śpiewa w reklamie Play w 2022 roku.

W ostatnim czasie Play zdecydował się na zmiany – pojawiają się nowe kampanie reklamowe, a wraz z nimi nowi artyści. Wśród wykonawców najczęściej słyszanym w reklamach Play w 2022 roku są m.in. Kasia Kowalska oraz Krzysztof Zalewski.

Kasia Kowalska to polska piosenkarka, która zadebiutowała na początku lat 90. W ciągu swojej kariery wydała kilkanaście albumów, zdobywając przy tym wiele nagród i wyróżnień. W reklamie Play możemy usłyszeć fragment jej singla „Przez Sen”.

Drugim artystą, którego możemy usłyszeć w reklamach Play w 2022 roku, jest Krzysztof Zalewski. To popularny wokalista, autor tekstów i muzyk, który przez ostatnie lata zyskał dużą popularność w Polsce. W reklamach Play możemy usłyszeć jego utwór „Miłość Miłość”.

Warto dodać, że Play, zawsze stawiając na nowości, konsekwentnie poszukuje nowych artystów, którzy skomponują i wykonają muzykę do swoich reklam. Dlatego warto śledzić nowości muzyczne i być na bieżąco z pojawiającymi się utworami w reklamach operatora.

Podsumowując, w reklamie Play w 2022 roku możemy usłyszeć m.in. utwory Kasi Kowalskiej i Krzysztofa Zalewskiego. Operator ten wciąż poszukuje nowych artystów, dlatego też nie jest wykluczone, że już niebawem na antenach usłyszymy coś zupełnie nowego. Bądź z nami na bieżąco i śledź nowości muzyczne w reklamach Play!

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Popularne
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl

Kampinos

Znaleziona miejscowość:Kampinos Miejscowość Kampinos leży: gmina wiejska w województwie MAZOWIECKIE Kampinos – malownicza gmina wiejska w województwie mazowieckim Kampinos to urokliwa gmina wiejska położona w

Czytaj więcej »

play.co google.com

temat wybrany: play.co google.com Jak grać w gry na platformie Play.co i jak korzystać z Google.com? Gry wideo to jedna z najpopularniejszych form rozrywki na

Czytaj więcej »

4umer.pl

Strona: 4umer.pl kategoria tematyczna: Ogólnotematyczny 4umer.pl to platforma internetowa, która skupia ludzi zainteresowanych szeroko pojętą tematyką. Nasza strona internetowa to idealne miejsce dla osób, które

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x