kto to śpiewa google

Wyszukany temat: kto to śpiewa google

Kto to śpiewa Google?

Wiele osób zastanawia się, co to za piosenka gra w tle podczas korzystania z wyszukiwarki Google. Jest to utwór zatytułowany „Lively Meadow” i został stworzony specjalnie dla Google przez artystkę o pseudonimie „The Flashbulb”.

Jeśli jesteś ciekawy, jak brzmi cała piosenka, możesz znaleźć ją na platformie YouTube. Warto jednak wiedzieć, że „Lively Meadow” to utwór instrumentalny, czyli bez tekstu.

Co ciekawe, Google ma swoją własną stację radiową – Google Play Music. Możesz tam znaleźć wiele różnych utworów, zarówno popularnych, jak i mniej znanych artystów. Dzięki temu można odkryć nowe, interesujące dla siebie gatunki muzyczne.

Jeśli jednak nie lubisz muzyki, która automatycznie się włącza podczas korzystania z Google, możesz ją wyłączyć. Wystarczy przejść do ustawień wyszukiwarki i wybrać opcję „Wyłącz dźwięk w tle”.

Podsumowując, „Lively Meadow” to utwór stworzony specjalnie dla Google, który można posłuchać na platformie YouTube. Wyszukiwarka ma także swoją własną stację radiową, na której można znaleźć wiele różnych utworów. Jeśli jednak nie lubisz muzyki w tle, zawsze możesz ją wyłączyć w ustawieniach.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Popularne
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl

Wolin

Znaleziona miejscowość:Wolin Miejscowość Wolin leży: miasto w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE Wolin to urokliwe miasto położone w województwie zachodniopomorskim. Jeśli planujesz odwiedzić to miejsce, warto wiedzieć, że

Czytaj więcej »

nowomiejski

Znaleziona miejscowość  : nowomiejski Miejscowość nowomiejski  leży: powiat  w województwie WARMIŃSKO-MAZURSKIE Poradnik turystyczny: Odkryj uroki Nowego Miasta i regionu warmińsko-mazurskiego Nowe Miasto to urokliwe miasteczko położone w

Czytaj więcej »

Leszno

Znaleziona miejscowość:Leszno Miejscowość Leszno leży: gmina miejska w województwie WIELKOPOLSKIE Leszno jest urokliwą miejscowością położoną w województwie wielkopolskim. Jest to gmina miejska, która zachwyca swoim

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x