które aplikacje można usunąć z windows 10

temat wybrany: które aplikacje można usunąć z windows 10

Windows 10 to jeden z najpopularniejszych systemów operacyjnych na świecie, zapewniający szybką i wydajną pracę na komputerze. Jednakże, czasami po instalacji systemu, na naszym pulpicie pojawia się wiele aplikacji, które są dla nas niepotrzebne. W związku z tym, w tym artykule przedstawimy listę aplikacji, które możesz bezpiecznie usunąć z systemu Windows 10.

1. 3D Builder – jest to aplikacja do tworzenia modeli 3D, która nie jest potrzebna użytkownikowi, który nie zajmuje się grafiką komputerową.

2. Odtwarzacz Filmów – jeśli korzystasz z innej aplikacji do odtwarzania filmów, to bezpiecznie możesz usunąć tę aplikację.

3. Money – aplikacja ta służy do zarządzania finansami, jednak jest to narzędzie, które nie jest potrzebne dla każdego użytkownika.

4. OneNote – jeśli nie korzystasz z tej aplikacji do notowania ważnych informacji, to możesz ją usunąć z systemu.

5. Groove Music – jeśli korzystasz z innego odtwarzacza muzycznego, to aplikację tę możesz bezpiecznie usunąć.

6. Skype – jeśli nie korzystasz z tej aplikacji do prowadzenia rozmów wideo, to bezpiecznie możesz ją usunąć.

7. Microsoft Solitaire Collection – jeśli nie grasz w gry karciane, to bezpiecznie możesz usunąć tę aplikację.

8. OneDrive – jeśli nie używasz tej aplikacji do przechowywania danych w chmurze, to bezpiecznie możesz ją usunąć.

9. Xbox – jeśli nie korzystasz z tej aplikacji do gier, to bezpiecznie możesz ją usunąć.

10. Zdjęcia – jeśli korzystasz z innego oprogramowania do przeglądania zdjęć, to bezpiecznie możesz usunąć aplikację Zdjęcia.

Wszystkie wymienione wyżej aplikacje są bezpieczne do usunięcia z systemu Windows 10. Jednakże, przed usunięciem jakiejkolwiek aplikacji, zalecamy wykonanie kopii zapasowej systemu, aby uniknąć utraty danych w razie nieprawidłowego usunięcia aplikacji.

Podsumowując, usuwanie niepotrzebnych aplikacji z systemu Windows 10 może przyspieszyć jego działanie oraz zwiększyć miejsce na dysku twardym. Dlatego warto regularnie przeglądać swoje aplikacje i usuwać te, które nie są nam potrzebne.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Popularne
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl

wędki ile kosztują

temat wybrany: wędki ile kosztują SEO – czyli optymalizacja stron internetowych pod kątem wyszukiwarek, to jedna z kluczowych dziedzin w dzisiejszym świecie marketingu online. Dlaczego?

Czytaj więcej »

słownik angielski

temat wybrany: słownik angielski Jak korzystać ze słownika angielskiego? Słownik angielski jest bardzo przydatnym narzędziem dla osób uczących się języka angielskiego oraz dla tych, którzy

Czytaj więcej »

Bojanów

Znaleziona miejscowość:Bojanów Miejscowość Bojanów leży: gmina wiejska w województwie PODKARPACKIE Jak założyć gminę wiejską w województwie podkarpackim? Jeśli marzysz o założeniu własnej gminy wiejskiej w

Czytaj więcej »

wielicki

Znaleziona miejscowość:wielicki Miejscowość wielicki leży: powiat w województwie MAŁOPOLSKIE Wielicki powiat w województwie małopolskim – przewodnik Wielicki powiat, położony w województwie małopolskim, to malownicza i

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x