które huawei mają google

Wyszukany temat: które huawei mają google

Huawei to marka, która przez wiele lat cieszyła się dużą popularnością ze względu na swoje produkty technologiczne. Jednym z najważniejszych elementów, które decydują o wyborze telefonu, jest oprogramowanie. W przypadku Huawei wiele osób zastanawia się, które modele posiadają Google.

Najnowsze modele Huawei, takie jak Huawei P40, P40 Pro, Mate 30 i Mate 30 Pro, nie posiadają Google Mobile Services (GMS). W ich miejsce producent zastosował Huawei Mobile Services (HMS), które oferuje szereg podobnych funkcji, jednak brak jest w nim takich aplikacji jak Google Maps czy Gmail.

Dla użytkowników, którzy nie chcą rezygnować z Google, Huawei wprowadził kilka modeli z GMS. Są to między innymi Huawei P30, P30 Pro, Mate 20 i Mate 20 Pro. Wszystkie te modele posiadają pełen dostęp do aplikacji Google, w tym Google Play Store.

Jeśli zależy nam na posiadaniu telefonu Huawei z GMS, należy zwrócić uwagę na datę premiery modelu. Wszystkie urządzenia wydane po wprowadzeniu zakazu amerykańskiego, czyli od maja 2019 roku, nie posiadają GMS.

Warto także pamiętać, że Huawei wciąż pracuje nad rozwojem swojego oprogramowania i szuka alternatywnych rozwiązań dla GMS. Wprowadzono już kilka nowych aplikacji, które mają zastąpić usługi Google, a w przyszłości pojawią się kolejne.

Podsumowując, jeśli zależy nam na posiadaniu telefonu Huawei z Google, należy wybrać model wydany przed majem 2019 roku. W przypadku najnowszych urządzeń, należy liczyć się z tym, że nie posiadają one GMS, jednak producent oferuje alternatywne rozwiązania.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Popularne
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl

urlop wypoczynkowy jak obliczyć

temat wybrany: urlop wypoczynkowy jak obliczyć Urlop wypoczynkowy – jak obliczyć? Urlop wypoczynkowy to dla każdego pracownika ważny czas odpoczynku od codziennej pracy. Aby jednak

Czytaj więcej »

jakie buty nike polecacie

temat wybrany: jakie buty nike polecacie Buty Nike to jedne z najpopularniejszych butów sportowych na całym świecie. Marka Nike oferuje wiele różnych modeli butów, które

Czytaj więcej »

kiedy iem katowice 2023

temat wybrany: kiedy iem katowice 2023 Kiedy odbędą się Igrzyska Europejskie w Katowicach w 2023 roku? Igrzyska Europejskie to wydarzenie sportowe, które odbywa się co

Czytaj więcej »

kiedy wejdzie praca zdalna

temat wybrany: kiedy wejdzie praca zdalna Praca zdalna – poradnik dla pracowników W obliczu aktualnej sytuacji na świecie, wiele firm decyduje się na przeniesienie pracy

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x