które huawei mają google

Wyszukany temat: które huawei mają google

Huawei to marka, która przez wiele lat cieszyła się dużą popularnością ze względu na swoje produkty technologiczne. Jednym z najważniejszych elementów, które decydują o wyborze telefonu, jest oprogramowanie. W przypadku Huawei wiele osób zastanawia się, które modele posiadają Google.

Najnowsze modele Huawei, takie jak Huawei P40, P40 Pro, Mate 30 i Mate 30 Pro, nie posiadają Google Mobile Services (GMS). W ich miejsce producent zastosował Huawei Mobile Services (HMS), które oferuje szereg podobnych funkcji, jednak brak jest w nim takich aplikacji jak Google Maps czy Gmail.

Dla użytkowników, którzy nie chcą rezygnować z Google, Huawei wprowadził kilka modeli z GMS. Są to między innymi Huawei P30, P30 Pro, Mate 20 i Mate 20 Pro. Wszystkie te modele posiadają pełen dostęp do aplikacji Google, w tym Google Play Store.

Jeśli zależy nam na posiadaniu telefonu Huawei z GMS, należy zwrócić uwagę na datę premiery modelu. Wszystkie urządzenia wydane po wprowadzeniu zakazu amerykańskiego, czyli od maja 2019 roku, nie posiadają GMS.

Warto także pamiętać, że Huawei wciąż pracuje nad rozwojem swojego oprogramowania i szuka alternatywnych rozwiązań dla GMS. Wprowadzono już kilka nowych aplikacji, które mają zastąpić usługi Google, a w przyszłości pojawią się kolejne.

Podsumowując, jeśli zależy nam na posiadaniu telefonu Huawei z Google, należy wybrać model wydany przed majem 2019 roku. W przypadku najnowszych urządzeń, należy liczyć się z tym, że nie posiadają one GMS, jednak producent oferuje alternatywne rozwiązania.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Popularne
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl

intercity

temat wybrany: intercity „Jak przygotować się do podróży InterCity?” Podróż pociągiem InterCity może być bardzo wygodna i przyjemna, ale wymaga od nas także odpowiedniego przygotowania.

Czytaj więcej »

widzewtomy

temat wybrany: widzewtomy Niestety nie podałeś tematu artykułu, więc nie jestem w stanie napisać poradnika na wybrany przez Ciebie temat. Proszę o bardziej szczegółowe informacje.

Czytaj więcej »

zinfo

temat wybrany: zinfo „Jak zabezpieczyć swoje dane w internecie” W dzisiejszych czasach, kiedy większość naszego życia odbywa się w internecie, zabezpieczenie naszych danych jest niezwykle

Czytaj więcej »

czemu facebook nie wyświetla komentarzy

temat wybrany: czemu facebook nie wyświetla komentarzy Czemu Facebook nie wyświetla komentarzy? Facebook to najpopularniejszy serwis społecznościowy na świecie, który umożliwia komunikację między użytkownikami. Jedną

Czytaj więcej »

shoes company logo

temat wybrany: shoes company logo Jak stworzyć logo dla firmy obuwniczej? Logo to wizytówka każdej firmy, dlatego warto poświęcić czas na jego odpowiednie zaprojektowanie. Szczególnie

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x