maga ile başlayan 7 harfli kelimeler

Wyszukany temat: maga ile başlayan 7 harfli kelimeler

Marzysz o tym, aby zostać mistrzem gry w literki i szukasz ciekawych wyzwań? Warto wtedy poznać listę słów, które zaczynają się od siedmiu liter maga. Oto kilka przykładów, które na pewno Cię zaciekawią!

1. Magazyn- to miejsce, gdzie przechowywane są różne przedmioty. Może to być magazyn żywnościowy, magazyn paliwowy czy magazyn wojskowy.

2. Magenta- to kolor, który powstaje z połączenia różu i fioletu. Bardzo często wykorzystywany jest w druku i sztuce.

3. Magikra- to nazwa gry planszowej dla dzieci, w której trzeba zdobywać punkty za wykonanie różnych zadań.

4. Magistr- to osoba, która ukończyła studia magisterskie. Może to być magister nauk ekonomicznych, magister prawa czy magister filologii.

5. Maglownica- to element układu kierowniczego w samochodach. Służy do przekazywania ruchu koła kierownicy na koła przednie.

6. Magazynka- to część broni palnej, w której znajdują się nabojowe. Może to być magazynka karabinu, pistoletu czy rewolweru.

7. Magdalena- to imię żeńskie, które pochodzi od hebrajskiego słowa oznaczającego „wieżę”. Popularne w krajach europejskich i Ameryce.

Powyższe słowa to tylko kilka przykładów, jakie słowa mogą zacząć się od siedmiu liter maga. Jednak, jak widzisz, każde z nich ma całkowicie różne znaczenie i zastosowanie. Dlatego warto poznać je wszystkie, aby wzbogacić swoje słownictwo i być jeszcze lepszym w zabawie w literki.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Popularne
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl

jaki może być filmy

temat wybrany: jaki może być filmy Jakie filmy warto obejrzeć? Jeśli nie wiesz, jakie filmy warto obejrzeć, to trafiłeś we właściwe miejsce. W dzisiejszych czasach

Czytaj więcej »

co obejrzeć na netflix filmy

temat wybrany: co obejrzeć na netflix filmy Co obejrzeć na Netflix? Oto kilka propozycji filmowych! Netflix to platforma streamingowa, która oferuje bogatą ofertę filmów i

Czytaj więcej »

gdzie kupić dres damski

temat wybrany: gdzie kupić dres damski Gdzie kupić dres damski? Poradnik dla kobiet Dres damski to ubiór, który cieszy się coraz większą popularnością. Nie tylko

Czytaj więcej »

hosting zdjęć

temat wybrany: hosting zdjęć Jak wybrać dobry hosting zdjęć? Hosting zdjęć to usługa, która pozwala przechowywać i udostępniać zdjęcia w internecie. Jeśli posiadasz wiele zdjęć

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x