play ile kosztuje duplikat karty sim

Wyszukany temat: play ile kosztuje duplikat karty sim

Jeśli jesteś abonentem Play i potrzebujesz drugiej karty SIM do swojego konta, z pewnością zastanawiasz się, ile to kosztuje. W tym poradniku postaramy się przybliżyć Ci cenę duplikatu karty SIM w sieci Play.

Na początek warto zaznaczyć, że w Play występują dwie opcje, jeśli chodzi o dodatkowe karty SIM. Pierwsza to karta MultiSIM, która umożliwia korzystanie z jednego numeru na kilku urządzeniach. Druga to karta Duplex, która działa jako drugi numer na jednym koncie.

Jeśli potrzebujesz drugiej karty SIM w celu korzystania z jednego numeru na kilku urządzeniach, w tym na tablecie czy smartfonie, wówczas najlepszym wyborem będzie karta MultiSIM. Cena takiej karty to jedyne 9,99 zł miesięcznie. Dzięki temu wydatkowi będziesz mógł korzystać ze swojego numeru na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Jeśli jednak potrzebujesz drugiego numeru na jednym koncie, wówczas najlepszym wyborem będzie karta Duplex. Cena takiej karty to 29,99 zł miesięcznie. Dzięki temu wydatkowi będziesz miał drugi numer na jednym koncie, co może okazać się bardzo przydatne np. w przypadku korzystania z pracy i prywatnych rozmów na jednym telefonie.

Warto zaznaczyć, że w przypadku obu opcji istnieje również możliwość jednorazowego zakupu karty SIM. W przypadku karty MultiSIM cena wynosi 39 zł, natomiast w przypadku karty Duplex cena wynosi 49 zł.

Podsumowując, cena duplikatu karty SIM w Play zależy od wybranej opcji. Jeśli potrzebujesz karty MultiSIM, koszt wynosi 9,99 zł miesięcznie lub 39 zł jednorazowo. W przypadku karty Duplex koszt wynosi 29,99 zł miesięcznie lub 49 zł jednorazowo. Wybór zależy od Twoich potrzeb i oczekiwań.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Popularne
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl

Jelenia Góra

Znaleziona miejscowość:Jelenia Góra Miejscowość Jelenia Góra leży: gmina miejska w województwie DOLNOŚLĄSKIE Jak znaleźć się w Jeleniej Górze – gminie miejskiej w województwie dolnośląskim? Jelenia

Czytaj więcej »

Niemcza

Znaleziona miejscowość  : Niemcza Miejscowość Niemcza  leży: gmina miejsko-wiejska  w województwie DOLNOŚLĄSKIE Niemcza – oaza spokoju w Dolnośląskim regionie Jeżeli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł oderwać

Czytaj więcej »

Jordanów

Znaleziona miejscowość:Jordanów Miejscowość Jordanów leży: gmina wiejska w województwie MAŁOPOLSKIE Jak znaleźć swoje miejsce w Jordanowie – gminie wiejskiej w województwie małopolskim? Jordanów to malownicza

Czytaj więcej »

co bankier robił z gwiazdami

temat wybrany: co bankier robił z gwiazdami Co bankier robił z gwiazdami – poradnik dla początkujących inwestorów Inwestowanie na rynku finansowym może wydawać się na

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x