skąd jest fb

temat wybrany: skąd jest fb

Skąd jest Facebook?

Facebook to jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych, która jest dzisiaj używana przez miliony ludzi na całym świecie. Założona w 2004 roku przez Marka Zuckerberga, ta platforma zrewolucjonizowała sposób w jaki ludzie komunikują się ze sobą, dzielą się informacjami i prowadzą swoje życie wirtualne.

Mimo że Facebook stał się już nieodłącznym elementem życia wielu z nas, niewiele osób wie, skąd dokładnie pochodzi ta popularna platforma. Otóż, Facebook został założony w Stanach Zjednoczonych, w Cambridge, w stanie Massachusetts. To tutaj, na Uniwersytecie Harvarda, Mark Zuckerberg stworzył pierwszą wersję Facebooka, która była przeznaczona tylko dla studentów tej uczelni.

Wkrótce potem, Facebook stał się tak popularny, że w 2005 roku Zuckerberg zdecydował się na rozszerzenie projektu na inne uniwersytety i szkoły wyższe w USA. Po kilku miesiącach, Facebook stał się już dostępny dla wszystkich użytkowników, którzy mieli adres e-mail i chęć dołączenia do tej społeczności online.

Dziś, Facebook jest dostępny w wielu krajach na całym świecie, a firma ta ma swoje biura w wielu krajach. Obecnie, Facebook zatrudnia tysiące ludzi, którzy pracują nad rozwojem i utrzymaniem tej platformy.

Podsumowując, Facebook to platforma społecznościowa, która została stworzona w Stanach Zjednoczonych, w mieście Cambridge, w stanie Massachusetts. Od wyjścia na rynek w 2004 roku, ta platforma zdobyła popularność na całym świecie i stała się nieodłącznym elementem życia wielu ludzi.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Popularne
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl

Dobra

Znaleziona miejscowość:Dobra Miejscowość Dobra leży: miasto w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE Dobra to urokliwe miasto położone w województwie zachodniopomorskim. Jest to miejsce o bogatej historii i pięknej

Czytaj więcej »

kto to fryzjer

temat wybrany: kto to fryzjer Fryzjer to zawód, który zajmuje się strzyżeniem, modelowaniem oraz pielęgnacją włosów. Jest to osoba wykwalifikowana w dziedzinie stylizacji włosów, która

Czytaj więcej »

dlaczego lodówka mrozi jedzenie

temat wybrany: dlaczego lodówka mrozi jedzenie Dlaczego lodówka mrozi jedzenie i jak temu zapobiec? Lodówka to urządzenie, które służy do przechowywania żywności i chroni ją

Czytaj więcej »

Gniezno

Znaleziona miejscowość:Gniezno Miejscowość Gniezno leży: gmina miejska w województwie WIELKOPOLSKIE Gniezno – gmina miejska w województwie wielkopolskim Gniezno to urokliwe miasto położone w województwie wielkopolskim.

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x