skąd pochodzi shopee

temat wybrany: skąd pochodzi shopee

Skąd pochodzi Shopee?

Shopee to jeden z największych azjatyckich serwisów e-commerce, który w ciągu kilku lat zdobył popularność w wielu krajach poza Azją. Ale skąd właściwie pochodzi ta platforma zakupowa?

Shopee zostało założone w 2015 roku w Singapurze przez grupę inwestorów z firm Garena i Sea Group. W ciągu pierwszych dwóch lat działalności, Shopee rozszerzyło swoją działalność na kraje jak Malezja, Filipiny, Tajlandia, Indonezja oraz Wietnam. W 2018 roku Shopee zadebiutowało na giełdzie w Nowym Jorku, co zapoczątkowało jeszcze większy rozwój platformy.

Shopee to platforma, która łączy sprzedawców z klientami, oferując szeroki wybór towarów w różnych kategoriach. Serwis oferuje również wiele promocji, kodów rabatowych oraz programów lojalnościowych. Dzięki temu Shopee stało się jednym z najpopularniejszych serwisów zakupowych w Azji i nie tylko.

W Polsce Shopee debiutowało w 2020 roku, oferując polskim klientom dostęp do tysięcy produktów w różnych kategoriach. W ciągu kilku miesięcy Shopee zdobyło popularność w Polsce, oferując konkurencyjne ceny oraz szybką i bezpieczną dostawę.

W skrócie, Shopee to azjatycka platforma zakupowa, która została założona w Singapurze w 2015 roku i od tamtego czasu rozszerzyła swoją działalność na wiele krajów, włącznie z Polską. Dzięki szerokiemu wyborowi produktów, konkurencyjnym cenom i promocjom, Shopee stało się jednym z najbardziej popularnych serwisów e-commerce na świecie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Popularne
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl

lęborski

Znaleziona miejscowość:lęborski Miejscowość lęborski leży: powiat w województwie POMORSKIE Poradnik: Jak znaleźć informacje o powiecie lęborskim w województwie pomorskim? Jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem informacji na

Czytaj więcej »

Targówek

Znaleziona miejscowość:Targówek Miejscowość Targówek leży: dzielnica w województwie MAZOWIECKIE Targówek – dzielnica Mazowieckiego województwa Targówek to jedna z dzielnic Warszawy, położona na terenie Mazowieckiego województwa.

Czytaj więcej »

pozyczkapozyczkomat.pl

Strona: pozyczkapozyczkomat.pl kategoria tematyczna: Finanse PozyczkaPozyczkomat.pl – szybkie pożyczki online PozyczkaPozyczkomat.pl to platforma umożliwiająca szybkie i wygodne pozyskanie pożyczki online. Nasza oferta skierowana jest do

Czytaj więcej »

Boronów

Znaleziona miejscowość:Boronów Miejscowość Boronów leży: gmina wiejska w województwie ŚLĄSKIE Boronów – malownicza gmina wiejska na Śląsku Boronów to urokliwa gmina wiejska położona w województwie

Czytaj więcej »

Boguchwała

Znaleziona miejscowość  : Boguchwała Miejscowość Boguchwała  leży: miasto  w województwie PODKARPACKIE Boguchwała – odkryj uroki tego podkarpackiego miasta! Boguchwała, położona w województwie podkarpackim, to niewielka miejscowość o

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x