w jaki sposób wyłączyć automatyczne aktualizacje w windows 10 professional

temat wybrany: w jaki sposób wyłączyć automatyczne aktualizacje w windows 10 professional

Windows 10 Professional to system operacyjny, który automatycznie aktualizuje się, co może czasami stanowić problem dla użytkowników. Dlaczego? Ponieważ aktualizacje mogą spowolnić komputer, a także przeszkadzać w pracy, gdyż czasami trzeba czekać, aż system zakończy proces aktualizacji. Dlatego też wielu użytkowników chce wyłączyć automatyczne aktualizacje. W tym artykule wyjaśnimy, jak to zrobić.

Krok 1: Otwórz Windows Update

Pierwszym krokiem jest otwarcie Windows Update, co można zrobić w następujący sposób: Kliknij prawym przyciskiem myszy na przycisku „Start” w lewym dolnym rogu ekranu, a następnie wybierz opcję „Ustawienia”. Następnie wybierz „Aktualizacje i zabezpieczenia”, a potem „Windows Update”.

Krok 2: Wyłącz automatyczne aktualizacje

Aby wyłączyć automatyczne aktualizacje w Windows 10 Professional, należy wybrać opcję „Zmień godziny aktywności”. W tym miejscu można wybrać, kiedy komputer może się aktualizować, ale nie można tutaj całkowicie wyłączyć automatycznych aktualizacji.

Aby całkowicie wyłączyć automatyczne aktualizacje, należy kliknąć na opcję „Zaawansowane opcje”. W tym miejscu można wybrać, czy chcesz otrzymywać aktualizacje tylko poza godzinami pracy, czy też chcesz wyłączyć automatyczne aktualizacje całkowicie. Aby tego dokonać, należy wybrać opcję „Wyłącz” pod obowiązkowymi aktualizacjami.

Krok 3: Potwierdź zmiany

Po dokonaniu zmian należy kliknąć przycisk „Zapisz zmiany”. W ten sposób ustawienia zostaną zaktualizowane, a automatyczne aktualizacje zostaną wyłączone.

Podsumowanie

Wyłączenie automatycznych aktualizacji w Windows 10 Professional może pomóc w pracy, gdyż nie trzeba będzie czekać, aż system zakończy proces aktualizacji. Pamiętaj jednak, że wyłączenie automatycznych aktualizacji oznacza, że nie będziesz otrzymywać najnowszych funkcji i poprawek bezpieczeństwa. Dlatego też warto regularnie sprawdzać, czy są dostępne aktualizacje, aby uniknąć problemów z komputerem.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Popularne
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl

kebabopinie.pl

Strona: kebabopinie.pl kategoria tematyczna: Kulinarne KebabOpinie.pl – najlepsze przepisy kebabowe! Kebab to danie, które kochają miliony ludzi na całym świecie. Na naszej stronie internetowej znajdziesz

Czytaj więcej »

pazurki-fryzurki.pl

Strona: pazurki-fryzurki.pl kategoria tematyczna: Zdrowie i uroda Pazurki-fryzurki.pl – Twoje centrum urody w sieci Pazurki-fryzurki.pl to strona internetowa, która oferuje szeroki wybór usług z dziedziny

Czytaj więcej »

gorlicki

Znaleziona miejscowość:gorlicki Miejscowość gorlicki leży: powiat w województwie MAŁOPOLSKIE Gorlicki powiat w województwie małopolskim – przewodnik po regionie Gorlicki powiat, położony w województwie małopolskim, to

Czytaj więcej »

lldi.pl

Strona: lldi.pl kategoria tematyczna: Sklep LLDI.pl – sklep z ubraniami i akcesoriami dla mężczyzn i kobiet. W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór najnowszych trendów

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x