yamaha warrior 350 ile ma koni

Wyszukany temat: yamaha warrior 350 ile ma koni

Yamaha Warrior 350 – ile ma koni?

Yamaha Warrior 350 to jeden z najpopularniejszych quadów na rynku. Jednym z najważniejszych parametrów każdego takiego pojazdu jest moc silnika. W przypadku Yamahy Warrior 350 wiele osób zastanawia się, ile koni mechanicznych posiada ten model.

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że Yamaha Warrior 350 to pojazd oferowany na rynku w latach 1987-2004. W zależności od roku produkcji, moc silnika mogła się nieco różnić. W przypadku pierwszych modeli, czyli tych wyprodukowanych w latach 1987-1999, Yamaha Warrior 350 dysponowała mocą 23 koni mechanicznych. Z kolei od roku 2000 do 2004 moc silnika wzrosła do 27 koni mechanicznych.

Warto jednak pamiętać, że moc silnika to nie jedyny czynnik, który wpływa na osiągi quadów. Ważne są również inne parametry techniczne, takie jak moment obrotowy, pojemność skokowa czy waga pojazdu. W przypadku Yamahy Warrior 350 moment obrotowy wynosił około 24 Nm, a pojemność skokowa to 348 cm3. Quad ważył natomiast około 190 kg, co zapewniało mu dobrą stabilność na trasie.

Jeśli zatem interesuje nas, ile koni mechanicznych posiada Yamaha Warrior 350, warto wziąć pod uwagę rok produkcji danego modelu. Oczywiście, moc silnika to tylko jeden z wielu czynników, które wpływają na osiągi quadów. Niezależnie jednak od tego, jaki model wybierzemy, Yamaha Warrior 350 to pojazd, który bez wątpienia zachwyca swoją wydajnością i stabilnością na trasie.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Popularne
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl

który kanał usunąłbym z youtube

Znaleziony temat: który kanał usunąłbym z youtube Jeśli zastanawiasz się, który kanał usunąłbyś z YouTube, warto zwrócić uwagę na różne czynniki. Warto zacząć od zdefiniowania,

Czytaj więcej »

kalendarz gdzie kupić

temat wybrany: kalendarz gdzie kupić Kalendarz – gdzie go kupić? Kalendarz to niezbędny element wyposażenia każdego, kto chce zorganizować swój czas i nie zapomnieć o

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x