youtube gdzie są kwiaty z tamtych lat

temat wybrany: youtube gdzie są kwiaty z tamtych lat

YouTube – jak znaleźć utwór „Gdzie są kwiaty z tamtych lat”

„Gdzie są kwiaty z tamtych lat” to kultowy utwór, który na stałe wpisał się w polską kulturę muzyczną. Piosenka ta, napisana przez Marka Grechutę, stała się hitem już w latach 70. i do dziś cieszy się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że wiele osób szuka jej w sieci. Jak znaleźć „Gdzie są kwiaty z tamtych lat” na YouTube? Oto poradnik.

1. Wyszukaj tytuł utworu

Najprostszym sposobem na znalezienie „Gdzie są kwiaty z tamtych lat” jest wpisanie tytułu piosenki w wyszukiwarkę na YouTube. Można to zrobić w obrębie samego portalu lub w zewnętrznej wyszukiwarce internetowej. Po wpisaniu tytułu w pole wyszukiwania, należy kliknąć na lupę lub nacisnąć Enter. W wynikach wyszukiwania powinien pojawić się klip z piosenką.

2. Skorzystaj z autouzupełnienia

Kiedy zaczynasz pisać w pole wyszukiwania tytuł utworu, YouTube może zaproponować Ci autouzupełnianie. Jest to funkcja, która pozwala na szybsze znalezienie frazy, którą szukasz. Wystarczy wpisać pierwsze słowa tytułu utworu, a YouTube sam zaproponuje dalszą część.

3. Skorzystaj z kategorii muzycznych

YouTube to nie tylko portal z filmami i klipami wideo, ale także z kategoriami muzycznymi. Wystarczy kliknąć w zakładkę „Muzyka” i wybrać konkretny gatunek muzyczny lub artystę. Pojawiające się wyniki wyszukiwania będą przefiltrowane wg wybranej kategorii.

4. Skorzystaj z listy odtwarzania

Jeśli masz pewność, że na YouTube znajduje się konkretna lista odtwarzania, w której jest również utwór „Gdzie są kwiaty z tamtych lat”, można ją znaleźć w zakładce „Kanały”. Wpisz w niej nazwę kanału, który dodał listę odtwarzania i przeglądaj jej zawartość.

Podsumowanie

Znalezienie utworu „Gdzie są kwiaty z tamtych lat” na YouTube nie jest trudne. Wystarczy wpisać tytuł piosenki w pole wyszukiwania lub skorzystać z autouzupełnienia. Można też skorzystać z kategorii muzycznych lub listy odtwarzania. Dzięki temu każdy fan tej kultowej piosenki może cieszyć się jej posłuchaniem w sieci.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Popularne
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl

ile to dni kalendarz

temat wybrany: ile to dni kalendarz Ile to dni kalendarz? Dni kalendarzowe to podstawowa jednostka czasu, która służy do mierzenia okresów czasowych w kalendarzu. Warto

Czytaj więcej »

arrow24.pl

Strona: arrow24.pl kategoria tematyczna: Ogólnotematyczny Arrow24.pl to portal internetowy o szerokiej tematyce, który z pewnością zainteresuje każdego internautę. Na naszej stronie znajdziesz wiele różnorodnych artykułów

Czytaj więcej »

ile urzadzen na amazon prime

Wyszukany temat: ile urzadzen na amazon prime W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi korzysta z platform streamingowych, takich jak Amazon Prime. Dzięki temu można oglądać

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x