youtube gdzie są kwiaty z tamtych lat

temat wybrany: youtube gdzie są kwiaty z tamtych lat

YouTube – jak znaleźć utwór „Gdzie są kwiaty z tamtych lat”

„Gdzie są kwiaty z tamtych lat” to kultowy utwór, który na stałe wpisał się w polską kulturę muzyczną. Piosenka ta, napisana przez Marka Grechutę, stała się hitem już w latach 70. i do dziś cieszy się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że wiele osób szuka jej w sieci. Jak znaleźć „Gdzie są kwiaty z tamtych lat” na YouTube? Oto poradnik.

1. Wyszukaj tytuł utworu

Najprostszym sposobem na znalezienie „Gdzie są kwiaty z tamtych lat” jest wpisanie tytułu piosenki w wyszukiwarkę na YouTube. Można to zrobić w obrębie samego portalu lub w zewnętrznej wyszukiwarce internetowej. Po wpisaniu tytułu w pole wyszukiwania, należy kliknąć na lupę lub nacisnąć Enter. W wynikach wyszukiwania powinien pojawić się klip z piosenką.

2. Skorzystaj z autouzupełnienia

Kiedy zaczynasz pisać w pole wyszukiwania tytuł utworu, YouTube może zaproponować Ci autouzupełnianie. Jest to funkcja, która pozwala na szybsze znalezienie frazy, którą szukasz. Wystarczy wpisać pierwsze słowa tytułu utworu, a YouTube sam zaproponuje dalszą część.

3. Skorzystaj z kategorii muzycznych

YouTube to nie tylko portal z filmami i klipami wideo, ale także z kategoriami muzycznymi. Wystarczy kliknąć w zakładkę „Muzyka” i wybrać konkretny gatunek muzyczny lub artystę. Pojawiające się wyniki wyszukiwania będą przefiltrowane wg wybranej kategorii.

4. Skorzystaj z listy odtwarzania

Jeśli masz pewność, że na YouTube znajduje się konkretna lista odtwarzania, w której jest również utwór „Gdzie są kwiaty z tamtych lat”, można ją znaleźć w zakładce „Kanały”. Wpisz w niej nazwę kanału, który dodał listę odtwarzania i przeglądaj jej zawartość.

Podsumowanie

Znalezienie utworu „Gdzie są kwiaty z tamtych lat” na YouTube nie jest trudne. Wystarczy wpisać tytuł piosenki w pole wyszukiwania lub skorzystać z autouzupełnienia. Można też skorzystać z kategorii muzycznych lub listy odtwarzania. Dzięki temu każdy fan tej kultowej piosenki może cieszyć się jej posłuchaniem w sieci.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Popularne
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl

gmina lublin gdzie

Znaleziony temat: gmina lublin gdzie Gmina Lublin to jednostka administracyjna położona w województwie lubelskim. Jest to miasto na prawach powiatu, które pełni funkcję stolicy województwa.

Czytaj więcej »

doładowania nju

temat wybrany: doładowania nju Doładowania nju – jak to zrobić? Nju mobile to jedna z najpopularniejszych sieci komórkowych w Polsce. Jeśli jesteś użytkownikiem tej sieci,

Czytaj więcej »

warszawa gdzie wyrobić paszport

temat wybrany: warszawa gdzie wyrobić paszport Warszawa – gdzie wyrobić paszport? Paszport to bardzo ważny dokument, który pozwala na przemieszczanie się poza granice kraju. Bez

Czytaj więcej »

kiedy kota nie ma youtube

Znaleziony temat: kiedy kota nie ma youtube „Kiedy kota nie ma” to popularny utwór muzyczny, który zyskał ogromną popularność na platformie YouTube. Piosenka ta opowiada

Czytaj więcej »

dlaczego ryba jest gorzka

temat wybrany: dlaczego ryba jest gorzka Przeczytaj poradnikowy artykuł na temat SEO i dowiedz się, jak poprawić pozycjonowanie swojej strony internetowej w wyszukiwarkach. Na początek

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x