youtube piosenki które ryją banie

Wyszukany temat: youtube piosenki które ryją banie

YouTube to platforma, na której możemy znaleźć mnóstwo ciekawych i inspirujących treści. Jedną z nich są piosenki, które ryją banie – czyli takie, które zapadają nam w pamięć i nie dają spokoju. Warto poznać kilka trików, jak znaleźć takie utwory na YouTube oraz jak zorganizować swoją playlistę.

Po pierwsze, warto zacząć od wyszukiwania piosenek, które już znamy. Jeśli słyszymy coś, co nas zainteresuje, warto wpisać w wyszukiwarkę nazwę wykonawcy i tytuł utworu. Możemy też dodać słowo „remix” lub „cover”, aby posłuchać innych wersji piosenki.

Po drugie, możemy skorzystać z popularnych playlist. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło „songs that get stuck in your head” lub „catchy songs” i wybrać jedną z proponowanych list.

Po trzecie, warto korzystać z funkcji „sugerowane” i „podobne filmy”. Kiedy przeszukujemy w YouTube jeden utwór, platforma proponuje nam inne, które mogą nam się spodobać. Możemy też skorzystać z opcji „podobne filmy” na stronie z danym utworem.

Gdy już mamy swoją listę ulubionych piosenek, warto zorganizować je w playlisty. Możemy je nazwać według gatunku, nastroju lub okoliczności, w których chcemy ich słuchać. Odpowiednie zatytułowanie playlisty ułatwi nam ich wyszukiwanie i będzie sprzyjać lepszemu porządkowi.

Podsumowując, szukanie piosenek, które ryją banie, na YouTube nie jest trudne, a sama platforma oferuje wiele funkcji ułatwiających to zadanie. Warto wykorzystać je i cieszyć się ulubionymi utworami w każdej chwili.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Popularne
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl

krakow wroclaw ktory peron

temat wybrany: krakow wroclaw ktory peron Artykuł z poradami dla podróżujących: Kraków-Wrocław – który peron? Jeśli planujesz podróż pociągiem z Krakowa do Wrocławia, jedną z

Czytaj więcej »

ile ebay pobiera prowizji

temat wybrany: ile ebay pobiera prowizji Ile eBay pobiera prowizji? Jeśli zastanawiasz się, ile eBay pobiera prowizji za sprzedaż na ich platformie, to ten artykuł

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x