youtuberzy którzy mają najwięcej subskrypcji

temat wybrany: youtuberzy którzy mają najwięcej subskrypcji

Youtuberzy, którzy mają najwięcej subskrypcji – poradnik dla początkujących

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z tworzeniem treści na Youtube, warto zacząć od nauki od najlepszych. W tym artykule przedstawimy Ci listę youtuberów, którzy mają najwięcej subskrypcji i podpowiemy, co możesz od nich nauczyć się, by osiągnąć sukces na tej platformie.

1. PewDiePie – z ponad 110 milionami subskrypcji na swoim kanale, Felix Kjellberg (bo tak naprawdę nazywa się PewDiePie) jest obecnie najpopularniejszym youtuberem na świecie. Jego kanał to przede wszystkim gry wideo, ale Felix z powodzeniem prowadzi także vlogi i programy rozrywkowe. Co możesz się od niego nauczyć? Pewność siebie i kreatywność w podejściu do tworzenia treści.

2. T-Series – z ponad 180 milionami subskrypcji, indyjska wytwórnia muzyczna T-Series jest drugim największym kanałem na Youtube. Ich treści to przede wszystkim filmy muzyczne oraz filmy związane z kulturą indyjską. Co możesz się od nich nauczyć? Skupienie się na unikalnym, lokalnym kontencie.

3. Cocomelon – z ponad 100 milionami subskrypcji, kanał Cocomelon to niezwykle popularny kanał dla dzieci. Ich treści to przede wszystkim piosenki i wierszyki dla najmłodszych. Co możesz się od nich nauczyć? Skupienie się na wąskiej grupie odbiorców i dostarczanie im wartościowych treści.

4. Zee Music Company – z ponad 90 milionami subskrypcji, indyjska wytwórnia muzyczna Zee Music Company to kolejny przykład na to, jak popularna jest muzyka na Youtube. Co możesz się od nich nauczyć? Skupienie się na wartościach muzycznych i promocja artystów.

5. Like Nastya – z ponad 70 milionami subskrypcji, kanał Like Nastya to kolejny popularny kanał dla dzieci. Ich treści to przede wszystkim zabawy i eksperymenty. Co możesz się od nich nauczyć? Skupienie się na wąskiej grupie odbiorców i dostarczanie im treści, które rozwijają i bawią.

Podsumowanie

Najwięksi youtuberzy na świecie to nie tylko osoby, ale także wytwórnie muzyczne i kanały dla dzieci. Wszyscy oni mają jednak coś wspólnego – dostarczają swoim subskrybentom wartościowe treści, w których skupiają się na interesujących ich tematach. Jeśli chcesz osiągnąć sukces na Youtube, pamiętaj o skupieniu się na wąskiej grupie odbiorców i dostarczaniu im wartościowych treści.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Popularne
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy www.polskapedia.pl.
polskapedia.pl

która kryptowaluta najlepsza

temat wybrany: która kryptowaluta najlepsza Kryptowaluty od kilku lat przyciągają uwagę inwestorów z całego świata. Ich popularność zdobyła sobie coraz większe grono zwolenników, ale także

Czytaj więcej »

kiedy nowy system tv

temat wybrany: kiedy nowy system tv Kiedy nowy system telewizyjny? Jeśli interesujesz się tematyką telewizyjną, na pewno zastanawiałeś się, kiedy pojawi się nowy system telewizyjny.

Czytaj więcej »

adek właściwości

temat wybrany: adek właściwości „Adek – właściwości i zastosowanie” Adek, inaczej witamina A, to organiczny związek chemiczny, który odgrywa ważną rolę w funkcjonowaniu naszego organizmu.

Czytaj więcej »

szczupak brania

temat wybrany: szczupak brania SEO – czyli optymalizacja stron internetowych pod kątem wyszukiwarek – jest niezwykle ważnym elementem w dzisiejszym świecie internetowym. Dlatego też każdy,

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x